Kontakt

Vi tror på det personliga mötet för att skapa trygghet och därigenom hållbara relationer, där du som kund kan känna dig säker på att vi löser det du behöver hjälp med på bästa sätt. Vi erbjuder alltid en personlig projektledare som kan ditt område och som vet vad som är viktigt för att du ska bli nöjd.

Ta kontakt med någon av våra säljare eller projektledare och berätta vad du behöver hjälp med så kan de presentera en lösning som passar just dig.



Säljare

Ambjörn
Wermelin

0722-46 08 98

ambjorn.wermelin@ruter.se

Verksamhets-controller

Anders
Christensson

0430-161 28

anders.christensson@ruter.se

Säljare

Anderz
Lannerbro

070-699 17 30

anderz.lannerbro@ruter.se

Försäljningschef

Andreas
Cheander

0430-161 34

0739-86 86 83

andreas.cheander@ruter.se

Säljare

Annelie
Sundström

0705-93 58 35

annelie.sundstrom@ruter.se

Produktionschef arkoffset

Arne
Jonsson

0430-161 62

0705-92 76 75

arne.jonsson@ruter.se

Lager/Logistik

Christer
Wennström

0430-161 26

070-287 94 44

christer.wennstrom@ruter.se

Säljare

Mattias
Thene

070-356 00 58

mattias.thene@ruter.se

Produktionschef rulloffset

Max
Alexandersson

0430-161 73

0703-35 42 55

max.alexandersson@ruter.se

Reception

Monica
Bengtsson

0430-161 00

monica.bengtsson@ruter.se

Logistik

Staffan
Börjesson

0430 161 41

staffan.borjesson@ruter.se

Säljare

Urban
Österberg

070-513 96 83

urban.osterberg@ruter.se